Spolek P.S.K. Pravlov je dobrovolným občanským sdružením, které si klade za cíl organizovat volnočasové aktivity pro občany Pravlova.

PRONÁJEM AREÁLU

Pokud hledáte vhodné prostory pro svoji narozeninovou oslavu nebo i jakoukoliv jinou příležitost, tak sportovní areál Pravlov je tu pro vás k pronájmu.

ANGLIČTINA

Jsou věci, které budou děti v  budoucnu potřebovat - znalost angličtiny je jednou z nich. Proto jsme se rozhodli pro ně uspořádat dva kurzy angličtiny.

PRAVLÁČEK

Vláček PRAVLÁČEK vyráží spolu s Lenkou a Evou každé pondělí v 16:00 ze sportovního areálu Pravlov, naskočte do něj s námi.

JÓGA

Jógu pro zdravá záda vede zkušená lektorka Petra a je zaměřená na kompenzaci vůči pohybovým stereotypům a na rozvíjení dechu.

Založení Spolku 4.9.2019
Vytvořeno službou Webnode